Wózki używane
LINDE H50T-02 EVO
| Producent | Linde |
| Typ | H50T-02 EVO |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2020 |
| Numer seryjny | H2X394X00136 |
| Napęd | Spalinowy diesel |
| Wersja | dwupedałowa |
| Udźwig | 5000 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 6842 Mth |
| Numer wewnętrzny | 130N25 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 4675 mm |
| Wysokość budowlana | 2400 mm |
| Wolny skok | 1510 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | pełna, ogrzewanie, klimatyzacja |
| Hydraulika | podwójne wyprowadzenie |
| Osprzęt | przesuw boczny zintegrowany |
| Widły | 1350 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
149900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: