Wózki używane
LINDE E16C-02 EVO
| Producent | Linde |
| Typ | E16C-02 EVO |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2023 |
| Numer seryjny | H2Y386M08328 |
| Napęd | Elektryczny |
| Wersja | dwupedałowa |
| Udźwig | 1600 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 125 mth |
| Numer wewnętrzny | 34N26 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 4620 mm |
| Wysokość budowlana | 2121 mm |
| Wolny skok | 1155 mm |
| Opony | Pełne SE |
| Kabina | stelaż |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | przesuw boczny zintegrowany |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
68900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: