Wózki używane
LINDE E10
| Producent | Linde |
| Typ | E10 |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2013 |
| Numer seryjny | F2X334D00120 |
| Napęd | Elektryczny |
| Wersja | jednopedałowa |
| Udźwig | 1000 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 6980 |
| Numer wewnętrzny | 88N24 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 5255 mm |
| Wysokość budowlana | 2230 mm |
| Wolny skok | 1685 mm |
| Opony | rolki |
| Kabina | stelaż, pleksa przód |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | nakładany przesuw boczny |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
37900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: