Wózki używane
LINDE E16-02 EVO Li-ION
| Producent | Linde |
| Typ | E16-02 EVO Li-ION |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2019 |
| Numer seryjny | H2X386V11187 |
| Napęd | Elektryczny |
| Wersja | dwupedałowa |
| Udźwig | 1600 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 3149 |
| Numer wewnętrzny | 63N24 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 6225 mm |
| Wysokość budowlana | 2721 mm |
| Wolny skok | 2119 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | półkabina, oszklony przód i dach |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | przesuw boczny |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Opcja |
76900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: