Wózki używane
LINDE H14T-01
| Producent | Linde |
| Typ | H14T-01 |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2015 |
| Numer seryjny | H2X391F52318 |
| Napęd | Spalinowy gazowy |
| Wersja | jednopedałowa |
| Udźwig | 1400 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 1508 |
| Numer wewnętrzny | 58N18 |
| Typ masztu | duplex |
| Wysokość podnoszenia | 3540 mm |
| Wysokość budowlana | 2300 mm |
| Wolny skok | 1511 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | stelaż, oszklony dach |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | zintegrowany przesuw boczny |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
57900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: