Wózki używane
LINDE H50T-02 EVO
| Producent | Linde |
| Typ | H50T-02 EVO |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2018 |
| Numer seryjny | H2X394J01646 |
| Napęd | Spalinowy gazowy |
| Wersja | jednopedałowa |
| Udźwig | 5000 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 1562 |
| Numer wewnętrzny | 80N23 |
| Typ masztu | standard |
| Wysokość podnoszenia | 3750 mm |
| Wysokość budowlana | 2850 mm |
| Wolny skok | 150 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | pełna Linde |
| Hydraulika | podwójne wyprowadzenie |
| Osprzęt | brak |
| Widły | 1100 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
168900 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: