Wózki używane
LINDE H30D-02 EVO
| Producent | Linde |
| Typ | H30D-02 EVO |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2017 |
| Numer seryjny | H2X393H04205 |
| Napęd | Spalinowy diesel |
| Wersja | jednopedałowa |
| Udźwig | 3000 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 11039 |
| Numer wewnętrzny | 46N23 |
| Typ masztu | standard |
| Wysokość podnoszenia | 4450 mm |
| Wysokość budowlana | 2870 mm |
| Wolny skok | 150 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | pełna, ogrzewanie |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | zintegrowany przesuw boczny |
| Widły | brak |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
115000 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: