Wózki używane
LINDE H35T-02 EVO
| Producent | Linde |
| Typ | H35T-02 EVO |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2017 |
| Numer seryjny | H2X393H01076 |
| Napęd | Spalinowy gazowy |
| Wersja | jednopedałowa |
| Udźwig | 3500 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 12590 mth |
| Numer wewnętrzny | 144N22 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 6455 mm |
| Wysokość budowlana | 2840 mm |
| Wolny skok | 2074 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | pełna, ogrzewanie |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
102000 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: