Wózki używane
LINDE E16C-02 LI-ION
| Producent | Linde |
| Typ | E16C-02 LI-ION |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2018 |
| Numer seryjny | H2X386J08816 |
| Napęd | Elektryczny |
| Wersja | dwupedałowa |
| Udźwig | 1600 kg / 500 mm |
| Ilość motogodzin | 4454 mth |
| Numer wewnętrzny | 141N22 |
| Typ masztu | triplex |
| Wysokość podnoszenia | 5075 mm |
| Wysokość budowlana | 2260 mm |
| Wolny skok | 1640 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | półkabina, oszklony przód, dach, tył |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | zintegrowany przesuw boczny |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
134000 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: