Wózki używane
LINDE H25T-01/600
| Producent | Linde |
| Typ | H25T-01/600 |
| Rodzaj wózka | Czołowy |
| Rok produkcji | 2021 |
| Numer seryjny | H21202Y00396 |
| Napęd | Spalinowy gazowy |
| Wersja | dwupedałowa |
| Udźwig | 2500 kg / 600 mm |
| Ilość motogodzin | 218 mth |
| Numer wewnętrzny | 172N21 |
| Typ masztu | standard |
| Wysokość podnoszenia | 3395 mm |
| Wysokość budowlana | 2400 mm |
| Wolny skok | 150 mm |
| Opony | pełne SE |
| Kabina | pełna HENMAR, ogrzewanie |
| Hydraulika | pojedyncze wyprowadzenie |
| Osprzęt | przesuw boczny CASCADE 55F-SSS-A720 |
| Widły | 1200 mm |
| Malowanie | Tak |
| UDT | Tak |
175000 PLN netto
Rejon Bolesławiec:

Rejon Wrocław:

Zobacz inne wózki z naszej oferty: