Przetestuj bezpłatnie elektryka

Aktualności

Aktualności | 15.12.2021

Przetestuj bezpłatnie elektryka

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę specjalną na bezpłatne przetestowanie wózka widłowego Linde o napędzie elektrycznym. 

Chcemy, aby nasi Klienci przekonali się w praktyce jak uniwersalna, komfortowa i przede wszystkim ekonomiczna jest praca na urządzeniach akumulatorowych.

Dlaczego akurat wózek widłowy elektryczny?

Zastosowanie wózków elektrycznych w dziedzinie intralogistyki staje się coraz istotniejsze, dlatego Linde stale rozwija i udoskonala tę grupę maszyn wykorzystując wszelkie innowacyjne technologie.
Urządzenia te są stosowane w praktycznie każdych warunkach magazynowych ze względu na ich wszechstronność, zwiększoną wydajność i możliwość pracy z dużymi obciążeniami.

Są doskonałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa, któremu zależy na obniżeniu kosztów eksploatacji zachowując wysoką efektywność pracy. Jakie są korzyści wyboru wózka widłowego elektrycznego?

Po pierwsze – niższe koszty eksploatacji
Wysoka jakość komponentów zastosowanych w wózkach Linde, mniejsza liczba podzespołów oraz ich prosta konstrukcja wymaga mniej prac konserwacyjnych. Uproszczona staje się diagnostyka i serwis. Energia elektryczna kosztuje znacznie mniej niż olej napędowy lub LPG.

Po drugie – uniwersalność i optymalna wydajność
Elektryczny wózek widłowy radzi sobie doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ma większą moc, siłę uciągu i zdolność pokonywania wzniesień względem wózków spalinowych. Dostosowany jest również do pracy w małych i ciasnych pomieszczeniach.

Po trzecie – komfort pracy
Cicha praca w połączeniu z ergonomiczną, komfortową i bezpieczną konstrukcją kabiny zapewnia zdrową, wygodną pozycję operatora dając bardzo dobrą widoczność. Możliwość łatwej i szybkiej wymiany baterii przy dużym natężeniu pracy wielozmianowej.

Po czwarte – korzyść dla środowiska
Zerowa emisja spalin! To jedna z najważniejszych zalet wózków elektrycznych. W związku z tym, że urządzenia akumulatorowe nie emitują dwutlenku węgla przedsiębiorstwa nie muszą inwestować w rozbudowę kosztownych systemów wentylacji magazynu.

Korzyści płynących z użytkowania maszyn elektrycznych jest zdecydowanie więcej. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej promocji darmowych testów. Nasi specjaliści chętnie pomogą i są do Państwa pełnej dyspozycji.

Wróć do listy aktualności