Bezemisyjny Linde X50 z technologią litowo-jonową!

Aktualności

Aktualności | 08.05.2023

Bezemisyjny Linde X50 z technologią litowo-jonową!

W dniach 25-27 kwietnia, odbyła się tegoroczna edycja targów LogiMat w Stuttgarcie, w której czołowi międzynarodowi wystawcy zaprezentowali innowacyjne technologie, produkty oraz rozwiązania służące optymalizacji kosztów procesów logistycznych. 

Linde Material Handling zaprezentowało wiele nowych produktów, wózków widłowych oraz takich technologii jak: systemy regałowe efektywnego magazynowania, inteligentnego zarządzania ładowaniem, ekonomicznej automatyzacji i robotyki.

Największą uwagę przyciągał nowy bezemisyjny elektryczny wózek widłowy Linde X50. Jest to całkowicie nowy typ elektrycznego wózka widłowego, który łączy w sobie moc i wytrzymałość wózka spalinowego, z dynamiką i precyzją wózka elektrycznego. Wszechstronność modelu Linde X50 umożliwia pracę w pomieszczeniach magazynowych oraz cięższych warunkach na zewnątrz. Bateria litowo-jonowa zasilająca wózek widłowy nie wydziela niebezpiecznych gazów i kwasów, umożliwia szybkie doładowanie oraz zwiększa wydajność energetyczną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym innowacyjnym produkcie, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty!

Wróć do listy aktualności