Nowa siedziba we Wrocławiu

Aktualności

Aktualności | 13.07.2022

Nowa siedziba we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów otwieramy nowy oddział we Wrocławiu przy ulicy Usługowej w Dobrzykowicach. 

Dotychczas zdobyte osiągnięcia nieustannie motywują nas do dalszej wytężonej pracy. Chcemy być bliżej naszych Klientów, podnosząc tym jakość obsługi oraz opieki serwisowej wózków widłowych. Większe zaplecze serwisowe, nowe biura oraz hala pozwoli nam na realizowanie ciągle rosnących oczekiwań klientów.

Dostępna we Wrocławiu flota wózków widłowych zmniejszy koszty transportu z Bolesławca oraz zdecydowanie przyśpieszy czas realizacji. W nowym magazynie w Dobrzykowicach znajdą się również modele wózków widłowych po ukończonej regeneracji. Nasi Klienci otrzymają możliwość obejrzenia, sprawdzenia i przetestowania wysokiej jakości oferowanych wózków. Chcemy w ten sposób ułatwić i upewnić Klienta w dokonaniu odpowiedniego wyboru przed zakupem. Nasi specjaliści skupiają się nie tylko na sprzedaży produktów i usług, ale również na kompleksowym doradztwie z procesami logistycznymi i zarządzaniem transportu wewnętrznego.

W pełni wyposażone zaplecze warsztatowe oraz dostępne części zamienne umożliwią nam szybką reakcje serwisową na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i możliwości jakie otwiera przed nami nowa lokalizacja. Cieszymy się, że możemy dalej się rozwijać i z niecierpliwością oczekujemy Państwa wizyty w nowym punkcie.

Wróć do listy aktualności