Nasza historia

Firma

Nasza historia

Bootstrap Themes

/ 1994

Pierwszy wózek widłowy, który pojawił się w firmie to pojazd wykorzystywany do pracy w naszym zakładzie stolarskim działającym od 1992 roku. Po podjęciu decyzji o likwidacji zakładu przystępujemy do wyprzedaży sprzętu w tym wózka widłowego. Tak pod koniec 1994 roku zrodził się pomysł zajęcia się sprzedażą i naprawą wózków widłowych.

Bootstrap Themes

/ 1994

Pierwszy wózek Linde został zakupiony w firmie Beutlhauser, z którą współpraca rozwija się coraz intensywniej. Od samego początku przekonani o najwyższej jakość sprzętu Linde, konsekwentnie dążymy do specjalizacji ściśle związanej z tą marką.

Bootstrap Themes

/ 1999

Firma istnieje już pięć lat. Dynamiczny rozwój infrastruktury gospodarczej w Polsce sprawia że rynek wózków widłowych oraz urządzeń do transportu intensywnie się powiększa. Chcąc sprostać wymaganiom klientów siedziba firmy zostaje przeniesiona. Większe warsztaty oraz hale pozwalają na realizowanie rosnących oczekiwań klientów. Wzmacniamy współpracę z firmą BEUTLHAUSER – naszym długoletnim partnerem.

Bootstrap Themes

/ 2006

Rok 2006 jest przełomowym w historii firmy. Firma Wózki Widłowe s.c. przekształca się w spółkę z o.o., następnie wchodzi w spółkę z firmą BEUTLHAUSER, w ten sposób powstaje BKM SERWIS. Na ulicy Hutniczej zostają zakupione hale oraz budynki, do których w grudniu 2006 r. zostają przeniesione warsztaty oraz biura firmy.

Bootstrap Themes

/ 2007

Gruntowny remont i modernizacja zrujnowanych budynków przynoszą wspaniałe efekty w postaci siedziby firmy na wysokim, europejskim poziomie.

Bootstrap Themes

/ 2014

Zostajemy nagrodzeni przez Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze głównej konkursie „Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej 2014”.

Bootstrap Themes

/ 2017

11 maja 2017 w hotelu MONOPOL we Wrocławiu na gali laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2017 otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln w województwie dolnośląskim.

Bootstrap Themes

/ 2020

Otwarcie oddziału we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej wraz ze stacjonarną flotą wynajmu oraz zapleczem serwisowym pozwalają nam na coraz lepszą obsługę klientów z Wrocławia i okolic.

Bootstrap Themes

/ 2022

W związku z ciągłym rozwojem oraz wzrostem znaczenia remanufacturingu wózków widłowych, zakupiliśmy działkę pod budowę nowoczesnej siedziby Spółki.